Medlem

Fadderordning

På Grini Golfklubb, tilbyr vi deg som nytt medlem en fadderordning. Når du melder deg inn i klubben, enten som nybegynner eller som etablert golfer, får du tildelt din personlige fadder. Det er selvfølgelig frivillig om du vil benytte deg av ordningen. Fadderen vil vise deg banen, klubben og om du er nybegynner hjelpe deg til å komme i gang med golfen på en positiv måte.

Oversikt over faddere;

Navn Epost Når Telefon
Liv Dyreng liv.b.dyreng@bi.no ettermiddag 90171894+
Grethe Thorbjørnsen grete.thorbjornsen@gmail.com form/etterm? 95281427
Knut Erik Rørnes kehroo@gmail.com ettermiddag 41427152
Vera Nygård vera-ng@online.no form/etterm 90942932?
Anne Torgersen annetorgersen53@hotmail.com form/etterm 99483240
Mette Havrevold mette.havrevold@gmail.com form/etterm 91568222
Elisabeth Anspach elisabeth.anspach@gmail.com form/etterm 90051429
Frithjof Kayser fritkay@online.no form/etterm 97759565
Gro Hustoft gro@euroform.no ettermiddag 90083003
Kevin McFadden kevin_mcfad@hotmail.com ettermiddag 97136623
Hanne Svagård hannesva@online.no form/etterm 90164095
Alf Kåre Andersen Alf.Kare.Andersen@infratek.no ettermiddag 97527733
Hilde Lier Nes hilde.lier.nes@if.no ettermiddag 92064618
Eva S Jensen e-s-jens@online.no form/etterm 93857929
Jan W Dahl janwdahl@gmail.com form/etterm 41432273
Hilde Kopstad hikops@online.no form/etterm 40200269
Lasse Sommervold lasse@sommervold.net form/etterm 91352940
Magne Moe mamoe1@online.no form/etterm 90943390
Grethe Brynildsen Grete.Brynildsen@Idh.no ettermiddag 95210964
Anders Jagland? anders.jagland@getmail.no ettermiddag 90181023
Birgit Aulie birgitaulieegge@gmail.com form/etterm 90277702
Anne Marie Strand annemariestraand@gmail.com form/etterm 97642422
Trine Grønn gronntrine@gmail.com ettermiddag 91612112
Kari Paulsen Kari.Paulsen@gmail.com form/etterm 98052761
Bente Kvisgård kvisbee@gmail.com form/etterm 92829303
Arnulf Skjennald a.skjennald@online.no form/etterm 97516525