Medlem

Grini Kiropraktikk og Helse - Ny samarbeidspartner

Publisert: 1. juni 2017  av Camilla Bøhm  |  Siste nyheter  |  Arkiv

Vi ønsker velkommen til Grini Kiropraktikk og Helse som ny sponsor og samarbeidspartner for Grini Golfklubb.

De holder til i Niels Leuchs vei 99, like i nærheten av banen vår, og skriver følgende om sitt flotte medlemstilbud:

Som Grini Golfklubb sin nye samarbeidspartner ønsker vi å tilby klubbens medlemmer vår kompetanse for å minimere plager, bedre funksjon og ikke minst øke den enkeltes bevissthet rundt sitt bevegelsesapparat. Medlemmene ved Grini Golfklubb skal få tilbud om hjelp innen 2 arbeidsdager i normale arbeidsuker (gjelder ikke fellesferien) i tillegg til 15% avslag på førstegangsundersøkelse hos kiropraktor og massasjeterapeut. 

Les mer om hva de kan tilby under samarbeidspartnere på vårt nye nettsted (kommer snart).

Timebestilling og mer informasjon finner du på nettsiden www.grinihelse.no eller ring tlf. 67167580.
Velkommen til Grini Kiropraktikk og Helse!