Team Grini Junior

Avslutningsfest for våre Juniorer torsdag 24. september

Av: Erik Holmen  |  Publisert: 14. september 2026  |  Siste nyheter  |  Arkiv

NB! Denne artikkelen har utløpt.
Informasjon som priser, vilkår og andre tidsavhengige opplysninger kan være foreldet og ikke lenger gjeldende. Vi anbefaler at du leter på nettsidene våre for oppdatert informasjon.

Vi feirer sesongen sammen

Utesesongen går dessverre mot slutten, men da er det i hvert fall på sin plass å avslutte med en skikkelig fest laugh

Vi inviterer derfor alle våre juniorer til avslutningsfest torsdag 24. september kl. 16:00 – ca. 18:00.

Vi skal gjennom en morsom ettermiddag og feire nok en fantastisk sesong for Grini Junior Team! Det har vært masse aktivitet på trening, på banen og treningsområdene gjennom hele sesongen – og nå skal vi samle hele gjengen én siste gang.

Det blir ulike konkurranser og utfordringer, middag fra grillen og kanskje en kakebit eller to til dessert. Det er ikke nødvendig å ha med egne køller, men har du bagen lett tilgjengelig, så ta den gjerne med!

Husk påmelding i Spond
Påmelding gjøres i Spond. Vi må jo vite hvor mye pølser og kaker vi skal fikse wink
Har du ikke svart ennå (eller ikke i Spondgruppen - meld deg inn HER), meld deg på til en uformell og hyggelig avslutning sammen med resten av juniorgjengen.

Har du en venn eller venninne du har lyst til å ta med og vise hvor gøy vi har det på Grini? Ta dem gjerne med – her er alle velkommen!

Vi gleder oss masse til å se dere og feire sesongen sammen!
Hilsen alle oss i Grini Golfklubb