Spenning helt til slutt i årets Klubbmesterskap i Putting
Av: Erik Holmen | Publisert: 9. juni 2025 | Siste nyheter | Arkiv
Men så slo en gammel mester til!
Lørdag 7. juni gikk årets Klubbmesterskap i Putting av stabelen på Grini Golfklubb – og for en dag det ble!
Selv om værmeldingen spådde regn og gråvær, ble det strålende sol og god stemning da hele 38 spillere i alle aldre møttes til en sosial og morsom konkurranse på våre to treningsgreener. Turneringen, som ble arrangert av juniorgruppen (med veldig bra støtte av alle i treningsgruppen på Trinn 4), bød på en kreativ og utfordrende 18-hulls bane, som virkelig satte både presisjon og tålmodighet på prøve.
Jevnt løp og dramatisk avslutning
Etter to runder (36 hull) var det Geir Beukes som ledet an, men i den intense finalerunden etter en cut, ble det Frithjof Rasmussen som trakk det lengste strået – og vant klubbmesterskapet med ett slag!
GRATULERER
Vinnerne i årets Klubbmesterskap:
Herreklasse
1. plass - Frithjof Rasmussen
2. plass - Henrik Heyerdahl
3. Plass - Peder Rundeberget
Dameklasse
1. plass - Kristin Harlem
2. plass - Babs Fjell
3. plass - Jeanette Marianne Wikström
Juniorklasse
1. plass - Geir Beukes
2. plass - Thomas Boger
3. plass - Filip Laugerud
Seniorklasse
1. plass - Kjell Holmelien
2. plass - Ståle Pedersen
3. plass - Matti Unnli
Vi takker alle deltakerne – store og små – for en fantastisk dag med golfglede, konkurranse og fellesskap. En ekstra stor takk til juniorgruppen som sto bak arrangementet. Dere leverte en dag fylt med mestring, mening og masse moro
Se alle våre BILDER fra mesterskapet her (link)
Vi gleder oss allerede til neste år!