Klubben

Innkalling til årsmøte i Grini Golfklubb

Av: Erik Holmen  |  Publisert: 13. januar 2020  |  Siste nyheter  |  Arkiv

Vi ønsker velkommen til årsmøte i Grini Golfklubb den 12. februar 2020, kl. 18.30

Møtet vil som tidligere holdes i Eiksmarka/Grinilund Kirke, Grinilunden 10, 1359 Eiksmarka, og vi har registrering fra kl.18:00.

Det avholdes informasjonsmøte/orienteringsmøte fra kl. 18.30 hvor vi vil vise en mer detaljert oversikt over klubbens økonomiske situasjon, aktiviteter og planer. Umiddelbart etter dette starter årsmøtet så snart alle fremmøtte er registrert. Vi oppfordrer alle til å komme fra kl. 18.00 til registrering før orienteringsmøtet.

Fristen for innkomne forslag er 27. Januar 2019, ref. vedtektene § 14.
 
Årsmøtedokumentene blir lagt ut på klubbens hjemmeside www.grinigolfklubb.no en uke før årsmøtet. For å få tilgang på dokumentene må du registrere deg på «Mine sider» på hjemmesiden. Det vil ikke bli trykket eksemplarer til utdeling på årsmøtet. Medlemmene må selv medbringe nødvendige dokumenter hvis ønskelig.

Vennligs se vedlagte dokument for Dagsorden!

Vi ønsker også å benytte anledningen til å ønske alle våre medlemmer forsatt godt nytt år.
 
Styret i Grini Golfklubb

Thorbjørn Gjerde
Styrets leder