Klubben

Innkalling til årsmøte i Grini Golfklubb

Publisert: 12. januar 2018  av Jan-Tore Grønlund  |  Siste nyheter  |  Arkiv

Vi ønsker velkommen til årsmøtet for Grini Golfklubb den 14. februar 2018, kl. 18.30.

Møtet vil i år holdes på  Østerås Seniorsenter, Eiksveien 98, 1361 Østerås, og vi har registrering fra kl.18:00.

Det avholdes informasjonsmøte/orienteringsmøte fra kl. 18.30 hvor vi vil vise en mer detaljert oversikt over klubbens økonomiske situasjon, aktiviteter og planer. Umiddelbart etter dette starter årsmøtet så snart alle fremmøtte er registrert. Vi oppfordrer alle til å komme fra kl. 18.00 til registrering før orienteringsmøtet.

Fristen for innkomne forslag er 17. Januar 2018, ref. vedtektene § 13.
 
Årsmøtedokumentene blir lagt ut på klubbens hjemmeside www.grinigolfklubb.no en uke før årsmøtet. For å få tilgang på dokumentene må du registrere deg på «Mine sider» på hjemmesiden. Det vil ikke bli trykket eksemplarer til utdeling på årsmøtet. Medlemmene må selv medbringe nødvendige dokumenter hvis ønskelig.

Vennligs se vedlagte dokument for Dagsorden!

Vi ønsker også å benytte anledningen til å ønske alle våre medlemmer forsatt godt nytt år.
 
Styret i Grini Golfklubb
Ann-Marie Kjos
Styrets leder