Klubben

Innkalling til årsmøte i Grini Golfklubb

Av: Camilla Bøhm  |  Publisert: 11. januar 2019  |  Siste nyheter  |  Arkiv

Vi ønsker velkommen til årsmøtet for Grini Golfklubb den 13. februar 2019, kl. 18.30.

Møtet vil i år holdes i Eiksmarka/Grinilund Kirke, Grinilunden 10, 1359 Eiksmarka, og vi har registrering fra kl.18:00.

Det avholdes informasjonsmøte/orienteringsmøte fra kl. 18.30 hvor vi vil vise en mer detaljert oversikt over klubbens økonomiske situasjon, aktiviteter og planer. Umiddelbart etter dette starter årsmøtet så snart alle fremmøtte er registrert. Vi oppfordrer alle til å komme fra kl. 18.00 til registrering før orienteringsmøtet.

Fristen for innkomne forslag er 16. Januar 2019, ref. vedtektene § 13.
 
Årsmøtedokumentene blir lagt ut på klubbens hjemmeside www.grinigolfklubb.no en uke før årsmøtet. For å få tilgang på dokumentene må du registrere deg på «Mine sider» på hjemmesiden. Det vil ikke bli trykket eksemplarer til utdeling på årsmøtet. Medlemmene må selv medbringe nødvendige dokumenter hvis ønskelig.

Vennligs se vedlagte dokument for Dagsorden!

Vi ønsker også å benytte anledningen til å ønske alle våre medlemmer forsatt godt nytt år.
 
Styret i Grini Golfklubb
Thorbjørn Gjerde
Styrets leder